hakkımızda

Tuna Silis Kum

Gelişen teknoloji ve büyüme anlayışı ile üretimini her yıl artıran Tuna Silis Kum, katma değer sağlayan ürünlere yönelik yatırımlarıni artırarak hızlı bir şekilde gelişmektedir. Tuna Silis Kum bugün yüksek teknolojiye sahip makine parkurları ile donatılmış, kaliteli ve çevreye duyarlı bir üretim anlayışı ile çalışan donanımlı büyük kapasiteli Kum fabrikasıyla İstanbul'dan tüm Dünyaya hizmetinizde.Firmamız 19 yıllık tecrübesiyle maden ve sanayi sektöründe Kum'un her çeşidi ile Tüm Türkiye ve Dünyaya hizmet vermektedir.İstikrarlı yatırım ve büyümeyle, Türk Kum sektörünün liderlerinden ve dünya zirvesindeki en iyi Kum üreticilerinden biri haline gelmek için çalışan Tuna Silis Kum, hassas ve özel seleksiyon anlayışı ile devamlılık arz eden ürünlerini ihracat olmak üzere Türkiye ve dünyanın birçok yerine pazarlamaktadır.“Tuna Silis Kum” markası ile tüm dünyada bilinirliğini sağlayan Tuna Silis Kum Sanayi kum sektöründe gelişmiş ve modern teknolojinin öncüsü faaliyetleri ile sektörünün gelişmesi ve ilerlemesini sağlayarak üzerine düşen tüm sorumlulukları yerine getirmektedir. Üstlendiği bütün işleri kaliteli malzeme ve kaliteli bir hizmet ile zamanında yetiştirerek müşteri memnuniyeti ön planda tutmaktadır.

İletişim İçin Tıkla!

En Kaliteli Hizmet
& Çünkü:

Yaptığımız işlerde bizi başarıya götüren sebebin müşteri memnuniyetinden geçtiğini bilerek en yüksek kalitede müşteri memnuniyetini gözeterek en kaliteli ürünlerle siz değerli müşterilerimizi hitap ederek hizmet veriyoruz.

Şimdi Arayın!
 • Profesyonel Hizmet
  PROFESYONEL
  HİZMET
 • Müşteri Memnuniyeti
  MÜŞTERİ
  MEMNUNİYETİ
 • Hızlı Servis
  HIZLI
  SERVİS
 • Yüksek Kalite
  YÜKSEK
  KALİTE
 • Memnuniyet Garantisi
  MEMNUNİYET
  GARANTİSİ
 • Acil Hizmet
  24/7
  ACİL HİZMET

Neden Biz?

Çünkü; Güleryüzlü hizmet anlayışı ile %100 müşteri memnuniyetini esas alan, son derece titiz davranan, söz verdiği tarihte teslimat yapan bir firma olduğu içindir.Kumun her çeşidinde uzmanlaşmış ekibimizle, uzun yılların verdiği deneyimimizi harmanlayarak, kaliteli ve tatmin edici hizmeti siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Yüksek Kalite Marka

Yüksek Kalite

Yüksek kalitede müşteri memnuniyetini gözeterek en kaliteli ürünlerle siz değerli müşterilerimizi hitap ederek hizmet veriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Üstlendiği bütün işleri kaliteli malzeme ve kaliteli bir hizmet ile zamanında yetiştirerek müşteri memnuniyeti ön planda tutmaktadır.

Garanti

Memnuniyet Garantisi

Yaptığımız işlerde müşteri memnuniyetini gözeterek en üst düzeyde yüksek kalitede verdiğimiz hizmet ile memnuniyet garantisi.