Kum Havuzu Kumu

  • Tuna Silis Kum
  • Ocak 01, 2019

Kum Havuzu Kum'u Nedir? Ne için kullanılır?

Kapalı ve açık kum oyun alanları ve havuzlarında kullanılan kum çok özel yıkama ile en temiz kumdur. Nemli yada kuru olarak kullanılabilir. Çocuklar kum havuzlarında fiziksel, entellektüel, sanatsal ve sosyal beceri edinip bu becerilerini geliştirebilirler. Yeni şekiller keşfederek ölçümler yapıp becerilerini geliştirerek oyun arkadaşları ile iletişim ve dil becerilerini geliştirirler. Kum Havuzu Kumu özel imalatımız olup; yapışmaz, kokmaz, güvenli ve tozsuzdur.

Kum Havuzu Kumu Nerelerde kullanılır?

Alışveriş merkezleri içerisinde yer alan oyun havuzu kumları (Kum Havuzu Kumları) Alışveriş Merkezleri ve Eğlence Merkezleri içinde oldukça önemli bir aktivitedir. Kum havuzu için güvenli kum bizden alınır. Alışveriş Merkezleri, Çocuk Eğlence Merkezleri, Okullar, Kolejler, Ana Okulları, Kreşler, Oteller, Terapi Merkezlerine Güvenilir Oyun Kumu için fiyat ve ton bilgisi için lütfen bizimle irtibata geçin.

“%100 Doğal Beyaz güvenli kum ile, çocuklar güvenle oynasın. Oyun Kumun En büyük özelliği Seperatörler vasıtasıyla tozdan arındırılmış olmasıdır. Oyun Kumun Çok özel yıkama ile, Kimyasallarla işlem görmeden elde edilen Kanserojen içermeyen En Temiz Kum olmasıdır.”

Kumda nemlilik olursa vücuda yapışabildiği, kuru olursa akışkan bir yapıya sahip olduğu ile ilgili bir tecrübeye sahip olur. Ayrıca hem bireysel hem de arkadaşları ile oynayabilir. Kurallı oyunlardan olmadığı için çocuk kendini rahatça ortaya koyarak rahat rahat istediği oyunu kurup oynayarak deşarj olur.


Elleriyle kumu alıp bir elinden öbür eline dökmeden geçirebilme çalışmaları yapabilir ve dikkatini odaklama becerisi edinebilir. Aradan akan kumların aşağıya akışını izleyebilir.Oyun havuzu kumu çocuğun bilişimsel yönden gelişimine katkı sağlayarak hayal gücünü en güzel şekilde kullanabilmesine olanak sağlar.

Özellikleri :


  • Yapışmaz, kokmaz, güvenli ve tozsuzdur.
  • Kum Havuzu Kumunun En büyük özelliği Seperatörler vasıtasıyla tozdan arındırılmış olmasıdır.
  • Kum Havuzu Kumunun Çok özel yıkama ile, Kimyasallarla işlem görmeden elde edilen Kanserojen içermeyen En Temiz Kum olmasıdır.